Освітні послуги центру професійно-технічної освіти

 

   Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості здійснює професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації дорослого населення за 56-ма ліцензованими робітничими професіями.

     Відповідно до статті 3 Закону України «Про професійно-технічну освіту»:

-       - первинна професійна підготовка – це здобуття професійно-технічної освіти особами, які раніше не мали робітничої професії або спеціальності іншого освітньо-кваліфікаційного рівня, що забезпечує відповідний рівень професійної кваліфікації, необхідний для продуктивної професійної діяльності;

-     - перепідготовка робітників – це професійно-технічне навчання, спрямоване на оволодіння іншою професією робітниками, які здобули первинну професійну освіту;

-       - підвищення кваліфікації робітників – це професійно-технічне навчання робітників, що дає можливість розширювати і поглиблювати раніше здобуті професійні знання, уміння і навички на рівні вимог виробництва чи сфери послуг.

   Можливе також навчання в РЦПТО ДСЗ на короткотермінових курсах цільового призначення з оволодіння новою технікою, технологіями, програмним забезпеченням тощо.

     З метою задоволення потреб роботодавців у підвищенні кваліфікації робітників методичною службою РЦПТО ДСЗ, спільно з представниками роботодавців, розроблено близько 140 навчальних планів та програм професійного навчання за різноманітними напрямами.

   Після закінчення навчання за ліцензованими професіями слухачам присвоюється відповідна кваліфікація, розряд (категорія, клас) і видається свідоцтво про освіту державного зразка.

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

3275233
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
2152
2824
4976
3256671
41734
81467
3275233

Ваш IP: 52.23.192.92
На сервері час : 2019-02-19 16:11:38
Счетчик joomla