Матеріально-технічна база

 

Спеціалісти Рівненського центру професійно-технічної освіти систематично оцінюють довгострокові перспективи розвитку економіки, науки, технологій, суспільства з метою визначення тих професій, які є та будуть стабільно затребувані ринком праці протягом тривалого періоду. Політика розвитку матеріально-технічної бази Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості інтегрує два аспекти:

 1. Відповідність обладнання та технологій, що вивчаються, сучасним вимогам роботодавця, з врахуванням перспектив розвитку згідно з існуючими у світі тенденціями.

 До послуг слухачів сучасна матеріально-технічна база навчального закладу, яка забезпечує отримання безробітними знань та формування навичок, що відповідають вимогам роботодавців. 31 навчальний кабінет, 22 лабораторії, 38 майстерень центру облаштовані найсучаснішою технікою, верстатами та іншим обладнанням. До послуг слухачів 3 бібліотеки з читальними залами.

 Для навчання безробітних використовується найсучасніше обладнання та техніка, серед яких, наприклад, комп’ютерний автотренажер, вантажні та легкові автомобілі, трактори з різноманітними сільськогосподарськими агрегатами, сучасні деревообробні верстати всесвітньо відомих фірм „Метабо”, „Джет”, „Макіта”, „Бош”, пневматичний молот та верстати з програмним забезпеченням фірми „Metalkraft” для ковалів ручного кування, швейні та вишивальні машинки з програмним забезпеченням („Дженоме”, „Ямата”, „Пфафф”, „Бразер”), комп’ютеризовані робочі місця касирів торгового залу тощо. Матеріально-технічна база центру постійно вдосконалюється та поповнюється, що дає змогу слухачам вивчати та впроваджувати новітні технології виробництва. Так, у 2011 році було відкрито навчально-виробничий комплекс з підготовки фахівців, затребуваних у зв’язку із проведенням Євро-2012. Навчально-виробничий комплекс облаштовано найсучаснішим технологічним обладнанням, інструментами, меблями, 7 мультимедійними інтерактивними комплексами. В його складі 18 кабінетів спецтехнології, майстерні, лабораторії, а саме: „Навчальний готель”, „Салон краси”, „Навчальний ресторан”, „Навчальний бар”, „Туристична фірма”, „Навчальний магазин”, „Навчальний міні-супермаркет”, „Лабораторія комп’ютерних технологій з лінгафонним кабінетом”, „ Лабораторія приготування їжі” з відповідними навчальними технологічними цехами.

 Приміщення навчально-виробничого комплексу суміщене із сучасним гуртожитком готельного типу на 160 місць. У кожному номері гуртожитку – телевізор, DVD-програвач, холодильник, санвузол із душовою кабіною.

 2. Активне використання у навчальному процесі сучасних мультимедійних та ІТ-технологій, що дозволяє значно підвищити темп навчання та залучити ресурси для самоосвіти.

 До послуг слухачів та викладачів – 22 інтерактивні мультимедійні комплекси, що включають графопроектори та мультимедійні дошки, комп’ютерні класи із виходом в мережу Інтернет, інформаційно-бібліотечний та інформаційно-пошуковий ресурси. Під замовлення фахівців центру створюються педагогічні програмні навчальні засоби, які використовуються під час проведення уроків теоретичного та виробничого навчання. Програмні засоби містять відеофрагменти, таблиці, креслення, тобто виконують функцію віртуальної наочності. На сьогоднішній день створено програми за професіями: «верстатник деревообробних верстатів», «кравець», «слюсар з ремонту автомобілів», «токар», «покоївка», «кухар», «майстер ресторанного обслуговування», «оператор котельні», «охорона праці». 

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

2134096
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
679
2176
2855
2118033
36437
44611
2134096

Ваш IP: 54.81.59.211
На сервері час : 2017-09-26 13:52:25
Счетчик joomla