УВАГА! ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ! ПРИЄМНА НОВИНА ДЛЯ УСІХ, ХТО ПРАГНЕ РОБОТИ ТА ЛЮБИТЬ КОНЕЙ! (ВІДЕО)

 DSC 0213За ініціативи керівництва кінно-спортивного клубу «Патріот» та за безпосередньої участі Рівненського обласного центру зайнятості

Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості запрошує на навчання за професією «Конюх» (термін навчання 1,5 місяць)

та на курси цільового призначення за напрямами «Основи сучасного конярства для робітників кінноспортивних клубів, шкіл та комплексів», «Особливості годівлі, догляду, утримання, вирощування та тренування спортивних коней» та «Особливості ведення основних технологічних процесів у малих конярських підприємствах» (термін навчання від1 до 2 місяців).

Навчальна база – кінно-спортивний клуб «Патріот» (переглянути відео)

Випускниця відкрила салон краси і запрошує кваліфікованих робітників!

v1 221018Дуже приємно, що випускники Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, завершуючи навчання, успішно втілюють у життя свою заповітну мрію, започатковують і розвивають власну справу. Важливо, що професійні знання, отримані під час навчання, допомагають організувати роботу на власних підприємствах, згуртувати однодумців, розпочати цікаве і захоплююче життя у нових амбітних проектах.

Яскравим підтвердженням цілеспрямованості, професійного азарту, активної і відповідальної позиції стала Жанна Кривко - слухачка РЦПТО ДСЗ, яка навчалася за індивідуальною формою та опанувала професією «Перукар (перукар-модельєр)». Навчальний Салон краси у відділенні РЦПТО ДСЗ на вул. І.Підкови,17а, де навчаються майбутні перукарі, став своєрідним стартовим майданчиком у майбутній справі.

Міжнародний аграрний форум об’єднує однодумців

v1 221018У Рівному стартував Міжнародний аграрний форум «AGRORIVNE 2018». Серед запланованих на заході - семінари, присвячені перспективам розвитку аграрної галузі у регіоні, сучасним можливостям ІТ- інновацій, розвитку ОТГ через сільськогосподарські кооперативи та сімейні ферми, органічному виробництву та його перспективам, фермерству та інші. Традиційно до масштабного заходу долучилася Рівненська обласна служба зайнятості. Рівненський центр професійно-технічної освіти ДСЗ, який має потужну навчальну та матеріально-технічну базу для підготовки кваліфікованих робітників сільськогосподарської галузі, пропонує колоритну спеціалізовану експозицію.  Серед майже 60-ти ліцензованих професій та 200 напрямів цільового призначення навчальний заклад пропонує опанувати професії «Робітник фермерського господарства», «Рибовод», професії с/г спрямування – «Тракторист», «Водій», «Дояр», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Бджоляр, «Робітник зеленого будівництва», «Виробник художніх виробів з лози», «Бондар», «Коваль ручного кування» та інші, які затребувані на ринку праці, які сприяють повноцінному розвитку аграрного сектору. Одним із популярних напрямів навчання слухачів у РЦПТО ДСЗ є «Підприємець-початківець», адже розвивається вітчизняний малий і середній бізнес, створюються сімейні підприємства, і ця тенденція всебічно підтримується державою.

На засіданні педагогічної ради обговорили ефективність впровадження елементів дуальної форми навчання слухачів

v4 211018Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості став одним із учасників всеукраїнського експерименту щодо впровадження елементів дуальної форми професійно-технічного навчання слухачів.

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості відбулося розширене засідання педагогічної ради. Перед присутніми виступили Валентина Бондарчук, директор Навчально-методичного центру ПТО у Рівненській області, Іван Ткачук, директор Рівненського ОЦЗ, Тетяна Новорок, заступник директора РОЦЗ, Володимир Псюк, директор ЦПТО ДСЗ,Оксана Зигалова, заступник  директора з методичної роботи, Руслана Бодренко, заступник  директора з навчально-виробничої роботи, Людмила Абрамова, заступник директора з навчальної роботи.

Кухар повірив у власні сили і не помилився!

v1 221018У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості вкотре професійну перемогу здобув кухар-самоучка.

Андрій Случик із Сарненщини вперше почув про унікальну можливість підтвердити свої кухарські вміння у РЦПТО ДСЗ від колег-майстрів. Відразу вирішив не зволікати.

Як коментує старший майстер виробничого навчання Майя Сульжик, претендент досить сміливо почувався на навчальній кухні РЦПТО ДСЗ, проявив ініціативу готувати за складними рецептами та здивував кваліфікаційну комісію смачними стравами і відмінною презентацією. Чудовий грибний суп-пюре та інші страви, високий бал на знання теоретичного матеріалу переконливо підтвердили кваліфікацію кухаря та дозволили отримати йому свідоцтво державного зразка.

Традиційно, роботу кухаря оцінювали досвідчені роботодавці Аліса Хагенбрух (Кейтерингова компанія «Кульбаба»), Олександр Медведь (кафе «LOK») та шеф-кухар Сергій Холодов. Усі одноголосно «віддали голоси» за професійність, акуратність у роботі та великий потенціал.

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

2983508
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
471
2677
5671
2970359
45720
83032
2983508

Ваш IP: 54.162.118.107
На сервері час : 2018-10-24 04:53:25
Счетчик joomla