УВАГА! ФОРМУЄМО ГРУПИ СЛУХАЧІВ У БЕРЕЗНІ! (ВІДЕО)

D1ФОРМУЄМО ГРУПИ СЛУХАЧІВ У БЕРЕЗНІ! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ: У ГРУПАХ, ІНДИВІДУАЛЬНО, ЗА ВЛАСНІ КОШТИ, ЗА КОШТИ РОБОТОДАВЦЯ, ІЗ ВИКОРИСТАННЯМ ЕЛЕМЕНТІВ ДУАЛЬНОЇ ФОРМИ, З ВИКОРИСТАННЯМ ДИСТАНЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ.

Звертайтеся у базові центри зайнятості або у навчальний заклад:

0362 68 37 95.

Обирайте професію, здобувайте кваліфікацію та змінюйте життя накраще!

Спільне навчання майбутніх підприємців Рівненщини, Житомирщини і Тернопільщини

DSC 5161Підприємці-початківці трьох областей презентували свої реалістичні бізнес-плани у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Захист проектів відбувся «очно» та дистанційно, адже частина слухачів навчального закладу навчалася віддалено. Викладачі РЦПТО ДСЗ впродовж 2-х місяців працювали із групою не лише в аудиторії, але й з використанням дистанційних технологій. Такий формат взаємодії із аудиторіями дозволив опанувати навчальну програму слухачам із Рівного, Рівненського, Демидівського, Здолбунівського, Корецького, Млинівського районів та слухачам он-line – із Дубровицького району, а також із міст Житомира, Новоград-Волинського і Овруцького району Житомирської області та Зборівського району Тернопільської області. Підприємцям вдалося повноцінно вивчити основи бізнес-планування, маркетинг, податкове законодавство, основи ринкової економіки та яскраво, аргументовано і впевнено презентувати своє бачення розвитку власної справи. Серед тем, які обрали майбутні підприємці, - організація комп’ютерного сервісу, відкриття продуктового міні-маркета, кав’ярня, організація амбулаторії ветеринарії, стоматологічний кабінет на селі, монтаж систем водонагляду та інші.

Представник Державної служби зайнятості оціниила «важку артилерію» навчального закладу

IMG 4017Провідний фахівець з питань зайнятості відділу навчальних закладів Управління профорієнтації, профнавчання та навчальних закладів Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Лариса Яременко в рамках робочого візиту до Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості побувала на базах навчальних відділень - в одному з найпотужніших навчальних відділень - Олександрійському та колисці народних ремесел - Гощанському. На цих базах готують кваліфікованих робітників для сільського господарства, автомобільної сфери, швейної галузі, галузей метало- і деревообробки, ковальства, навчають лозоплетінню та іншим затребуваним професіям.

Вихованці інтернату цікавляться робітничими професіями

IMG 20190213 144909На базі Олександрійського навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості екскурсії, зустрічі, презентації – події часті. Сюди залюбки приїздять гості різного віку і статусу. Але чи не найбільше захоплення потужна навчальна база викликає у дітей. Старшокласники, які за крок до вибору професії, відкривають для себе цікавий світ навчання. Днями у відділенні побували і вихованці «Олександрійської спеціалізованої школи-інтернату». Учні 9 та 11 класів оглянули кабінети, лабораторії, майстерні, цехи, побували на заняттях кравців, біля сільськогосподарської техніки, одним словом, дивилися, вивчали, пізнавали.

Блискучі кваліфікаційні роботи та запрошення від роботодавців – головний підсумок професійного навчання перукарів

DSC 4744Особливістю державної кваліфікаційної атестації слухачів Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Перукар (перукар-модельєр), яка відбулася 13 лютого, стала присутність великої кількості гостей. Імпровізований подіум з «червоною доріжкою» у навчально-виробничому комплексі РЦПТО, що на вул. І.Підкови,17а, для випускників став першим стартовим майданчиком у самостійне, динамічне, професійне перукарське життя. Усе, чому навчилися і чого досягли в період навчання, перукарі демонстрували державній кваліфікаційній комісії, присутнім роботодавцям, представникам Рівненського обласного центру зайнятості, навчального закладу та своїм наступникам – новій слухацькій групі. Викладач основних спец предметів Анна Зотік і майстер виробничого навчання Оксана Підлісна не приховували хвилювання. Щоразу нова група отримує справжнє «батьківське» благословення своїх наставників. І жодного разу майбутні професіонали не підвели і не засмутили.

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

3275282
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
2201
2824
5025
3256671
41783
81467
3275282

Ваш IP: 52.23.192.92
На сервері час : 2019-02-19 16:13:36
Счетчик joomla