Креативність — головна якість людини в 21 столітті

         «Було б чудом, якщо б уява  могла створювати з нічого або якби вона мала інші джерела для своїх творінь, окрім попереднього досвіду».                   

                                                                                              Л.СВиготський

трен 11 1Формування здатності творити стає нормативним чинником сьогодення, тому на ринку праці мають величезний попит фахівці, які мають якості, що притаманні  цілісній, креативній особистості: ентузіазм, ініціативність, самостійність мислення та дій, готовність до нового, цілеспрямованість, прагнення до творчої самореалізації, відповідні творчі нахили та здібності.

Саме цією метою психологом та вихователем Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості було організовано навчальний тренінг «Розвиток креативності», що відбувся на базі Рівненського навчального відділення за адресою вул. Івана Підкови, 17а. Учасниками цікавого психологічного заходу стали слухачі груп Центру – майбутні представники «Індустрії краси». Саме у цій галузі важливо віднайти свій почерк, свій стиль, аби проявити свої здібності сповна та завоювати прихильність клієнтів.

тр1тр2Під час тренінгу використовувались психогімнастичні та інші вправи, спрямовані на розвиток креативності, уяви, з метою подолання звичного ракурсу сприйняття навколишнього світу тощо. Надзвичайно цікавою вправою було знайомство, під час якої слухачі розбивались на пари та за короткий час збирали якомога більше інформації про партнера, а потім від його імені розповідали «про себе» та відповідали на запитання учасників тренінгу. За словами вихователя Ірини Гарнаги такі вправи не лише розвивають креативність мислення, а  дають змогу ближче познайомитись з колегами по навчанню, що, в свою чергу, формує чудовий психологічний клімат в групі та підвищує ефективність організації навчально-виробничого процесу.

Також до вподоби слухачам були вправи, спрямовані на розвиток асоціативного та творчого мислення, розвитку виразності, експресивності поведінки засобами пантоміми, активної групової роботи над побудовою асоціативного ряду до обраного слова або вправи на усвідомлення та подолання бар’єрів креативності тощо.

Психолог Оксана Кондратюк-Якимець зазначає: «Креативність це здібності, якими володіє кожна людина, хоч і в різній мірі. Креативна людина легка в спілкуванні, вона притягує до себе інших, з нею легко і цікаво. Саме тому так важливо навчитись розвивати в собі цей потенціал, щоб в майбутньому мати можливість конкурувати на ринку праці».

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

3122197
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1876
3352
1876
3098440
45839
75231
3122197

Ваш IP: 3.80.177.176
На сервері час : 2018-12-17 10:36:16
Счетчик joomla