Маска, що плаче, моделі з 3D - принтера та дитяча мрія: дизайнери тривимірної графіки дивували своїми роботами

 DSCF0967Підсумкове заняття у групі слухачів за напрямом «Створення тривимірної графіки у програмі Autodesk 3ds Max» Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості завжди проходить цікаво та емоційно. Слухачі демонстрували своє вміння реалістично передати будь-які об’єкти у графіці.

Для цього вони впродовж 3 місяців вивчали предмети «Основи роботи в програмі Autodesk 3ds Max», «Розробка та моделювання об’єктів. Принципи моделювання», «Створення та налаштування освітлення сцен, камер», «Розробка, створення та призначення матеріалів», «Візуалізація сцен та імітація зовнішнього середовища» та «Створення складних систем частинок та об’ємних деформацій».

DSCF0951На підсумкове заняття дизайнери готували портфоліо у вигляді презентації з власними роботами. Тут можна було побачити: різноманітні моделі (машинки, літаки, будівлі, меблі та інші елементи декору), фірмові логотипи, маски, що створені за методом ретопології об’єктів, рендери інтер’єрів і екстер’єрів за допомогою візуалізаторів Corona та V-Ray, текстуровані низькополігональні моделі для використання в Game dev, моделі з накладеними матеріалами, що симулюють ефекти каустики, блиску, віддзеркалення, дерева тощо, роздруковані на 3D-принтері моделі слухачів.

Антон Струк із Рівного займається професійним фотографуванням, дизайном, перекладами з англо - германських мов. До навчання в РЦПТО ДСЗ Антон вже мав досвід моделювання персонажів та анімації:

-        Планую зробити власний сайт, працюю над наповненням портфоліо. Я хотів би працювати у Gamedev або візуалізувати екстер’єри. Велика подяка викладачам навчального закладу за науку, проте вважаю, що нам потрібно постійно вдосконалювати навички, в подальшому багато працювати.

Артем Виговський та Ірина Дячук вдосконалили свої знання, здобули нові навички. До навчання обоє вже мали певний досвід у анімації, графічному дизайні, розробці логотипів тощо. Софія Догойда розробила логотип для власної Арт-студії, а ще порадувала присутніх інтер’єрами та екстер’єрами у роботах.

Олександр Шевчук втілив давню дитячу мрію – кімнату для ігор і відпочинку, а Андрій Ковальський зізнався, що полюбляє експериментувати: він створив об’єкт - вазу із…1,5 млн. полігонів.

Рисунок6Слухач Дмитро Молодик добре відчуває форми, кольори, поєднання об’єктів, адже він – художник. Він єдиний серед слухачів, хто не обмежився завданням: робіт представив багато, усі цікаві, оригінальні та яскраві, зокрема, несподівано монтаж фото київського майдану та чайника.

Рисунок8А от Вадим Пампушик продемонстрував вишуканий діамант – надзвичайно натуралістичний об’єкт з ефектом каустики.

Підсумовуючи роботи слухачів викладач Василь Зданевич привітав усіх із добрими успіхами та зауважив:

-        Нехай тримісячне навчання в РЦПТО ДСЗ для кожного з вас стане корисним та переросте у справу життя.

Документи про навчання слухачам вручив викладач Андрій Литвин. Разом із посвідченнями випускники РЦПТО ДСЗ отримали гарний старт у новій діяльності.

Рисунок1

DSCF0961

DSCF0962

DSCF0964

DSCF0966

DSCF0971

DSCF0976

DSCF0991

 DSCF0994

DSCF1001

DSCF0996

DSCF1002

Рисунок13

Рисунок2

Рисунок3

Рисунок5

Рисунок12

Рисунок4

Рисунок11

Рисунок10

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

3122187
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
1866
3352
1866
3098440
45829
75231
3122187

Ваш IP: 3.80.177.176
На сервері час : 2018-12-17 10:35:45
Счетчик joomla