Трактористи приступають до роботи відразу після навчання

DSCF1675Професія тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва на сучасному ринку праці затребувана завжди. У цьому переконалися і слухачі, котрі обрали навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорія А2». Підвищення професійної кваліфікації дозволить їм ефективніше працювати та відповідати сучасним вимогам роботодавця.

Професія тракториста передбачає ґрунтовні знання та відмінне володіння навичками роботи. До послуг слухачів - потужна навчальна база в Олександрійському навчальному відділенні РЦПТО ДСЗ. Тут готують кваліфікованих робітників для провідних підприємств не лише Рівненщини.

За словами старшого майстра виробничого навчання Ірини Танасюк, до навчального закладу постійно звертаються роботодавці, у т.ч. і підприємства з іноземними інвестиціями. Перевагою навчального закладу є те, що слухачі опановують професію на навчальних сучасних тракторах John Deere та Foton.

DSCF1677Так, четверо слухачів проходили виробничу практику на ТзОВ «Агро Консалт АВ», що у Здолбунівському районі. Директор підприємства Александер Волтер відмітив високий рівень отриманих знань своїх майбутніх робітників Романа Вітрука, Миколи Невідомського, Івана Нестерука та Богдана Дмухара, котрі навчалися у Рівненському ЦПТО за власні кошти. Підготовлені трактористи після підсумкового заняття повернулися на підприємство.

За словами майстра виробничого навчання РЦПТО ДСЗ Павла Поліщука, після навчання слухачі зможуть досконало проводити технічне обслуговування тракторів, виконувати операції з технічного обслуговування сільськогосподарської техніки, оперативно проводити технічний огляд і ремонт дискової борони, оборотного плуга, виконувати роботи на машинах для приготування кормів, та транспортні роботи на тракторах із дотриманням правил дорожнього руху і правил перевезення вантажів.

Викладач Віктор Ковальчук із гордістю зауважив, що слухачі відповідально і старанно віднеслися до навчання. Чоловіки свідомо сіли за парти, аби досягти бажаного рівня знань та досягти вищих результатів у роботі. Він особливо задоволений співпрацею із ТзОВ «Агро Консалт АВ» та в подальшому планує провести на підприємство екскурсію для наступної групи. «На цьому підприємстві використовується передова техніка, застосовуються високі технології, а чималі іноземні інвестиції дозволяють підприємству постійно модернізуватися. Така екскурсія буде вкрай важливою для наших слухачів», - ділиться викладач.

Святослав Власюк, направлений на навчання Здолбунівським РЦЗ, - демобілізований боєць АТО. Слухач поділився, що під час служби працював водієм швидкої, а у мирному житті планує сісти за кермо трактора. При проходженні виробничої практики на ПП «Компанія Автоленд» зарекомендував себе з найкращої сторони, там і працюватиме.

Його одногрупники Олександр Варавський, Андрій Котяш, Олександр Грицюк відточували професійну майстерність на підприємствах «Гощанський райавтодор» та ТзОВ «Дедденс Агро».

Викладач Олександр Онищук називає найсумлінніших у групі: слухачі Олександр Варавський, Андрій Котяш та Богдан Дмухар.

Усі випускники відмінно володіють теоретичними знаннями та мають чудові практичні навички, адже під час виробничого навчання працювали на реальних робочих місцях. Вони використовували технологічне обладнання та інструмент при проведенні технічного обслуговування, діагностики, налаштування і регулювання тракторів і сільськогосподарських машин. Трактористи вивчили та освоїли прийоми проведення ремонту трактора агрегатним методом, вміють виконувати технологічні регулювання робочих органів с/г машин та пристроїв до них. Важливо, що під час виробничого навчання слухачі здійснювали технічне обслуговування с/г техніки, ТО і ремонт посівної техніки, ремонт висівних апаратів сівалок, дискових сошників.

DSCF1669Поза сумнівом, зауважила заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко, що такі робітники стануть гордістю будь-якого підприємства, адже проявили себе з найкращих сторін як під час навчання, так і під час роботи. Навчальний заклад із гордістю згадуватиме потужний потенціал робітничих кадрів, які після навчання увіллються у трудові колективи і примножуватимуть трудові здобутки.

Слухачі отримали свідоцтво державного зразка – документ, який засвідчує їх високу професійну кваліфікацію.

IMG 2438

DSCF1662

IMG 2437

IMG 2439

DSCF1667

DSCF1670

DSCF1672

DSCF1673

ф1

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

3204533
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
354
1897
15378
3169010
52501
75674
3204533

Ваш IP: 54.226.64.30
На сервері час : 2019-01-20 03:51:58
Счетчик joomla