Виготовляємо ляльку-мотанку своїми руками

DSCF3065У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, в інформаційно-бібліотечному ресурсі організовуються   цікаві виставки. Бібліотекар Антоніна Лисенко постійно дбає, аби слухачі та відвідувачі бібліотеки отримували корисну інформацію про робітничі професії та долучалися до відродження народних промислів. Так, відвідувачі побували на експозиціях, присвячених професіям кравця, вишивальника, кухаря, кондитера, перукаря, манікюрника, виробника художніх виробів з лози та інших.

Сьогодні ж у навчальному відділенні РЦПТО ДСЗ, що на вул. Пирогова,8, триває яскрава виставка самобутніх виробів - «Лялька – мотанка – унікальний оберіг».

Усі бажаючі можуть долучитися до опанування техніки виготовлення давнього сакрального оберегу - іграшки, творцем якої є народ.

Із самого початку свого виникнення ця символічна іграшка була пов’язана з народними обрядами та ритуалами, створювалась до певних дат і подій. Упродовж тисячоліть лялька не втратила своєї актуальності, і це, напевне, єдина іграшка, котра зберігає своєрідну таємницю та унікальність.

На виставці представлена література та зразки виробів, виготовлених слухачами і працівниками навчального закладу за професією «Кравець». Іграшки цікаві за фольклорною тематикою, простотою форми, конструктивною вигадливістю, лаконічним декором, своєрідною емоційною налаштованістю та справжньою теплотою.

Створена власними руками, лялька-оберіг буде завжди додавати сил та енергії, оберігати та захищати, надихати на добро та гарний настрій.

DSCF3088

                                                               

 

 

 

 

 

 

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

3204509
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
330
1897
15354
3169010
52477
75674
3204509

Ваш IP: 54.226.64.30
На сервері час : 2019-01-20 03:50:39
Счетчик joomla