Перша професійна освіта – касир (ПУО): від досвіду роботи до професійної кар’єри

IMG 20180710 170816 BURST1Щойно слухачі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за професією «Касир (на підприємстві, в установі, організації)» завершили навчання, як вже отримали запрошення від роботодавців. Приємно, що кваліфіковані та енергійні наші випускники зможуть реалізуватися та сповна застосувати професійні знання і навички. Партнери навчального закладу – роботодавці, що надають свої виробничі майданчики для проходження виробничої практики, із задоволенням пропонують роботу кваліфікованим робітникам. Так, у трудові колективи ТзОв «Поліссяхліб», СК «Альянс», ПП «Смакосир» повноцінно влилися рівнянки Олена Йонко, Ольга Воробей та Яна Свіщевська із Радивилівщини.

Задоволені роботою слухачів під час практики і роботодавці ФОП Чеславська Ю.Л., ТзОВ «Мінерал-Груп», ФОП Остапенко М.С., ПСП «Шпанівське», ТзОВ «Гоща Мілк», ФОП Давидчук О.В.

Направлені на навчання до РЦПТО ДСЗ Гощанською, Радивилівською районними філіями Рівненського обласного центру зайнятості та Рівненським міським центром зайнятості, безробітні впродовж двох місяців опановували відповідальну та цікаву професію касира. Серед них – вчорашні податківці, медики, педагоги… Усі прагнули нових знань, долали нові рубежі та активно переймали досвід під час виробничої практики. Незмінно важливими і обов’язковими у досягненні мрії завжди будуть професійні знання. У РЦПТО ДСЗ досвідчені викладачі та майстер виробничого навчання допомагають слухачам опанувати роботу на сучасному торговельному обладнанні, в т.ч. із сучасними касовими апаратами. До послуг слухачів – навчальний міні-маркет, де зосереджено більше 20-ти касових апаратів Mini500.02.ME та Т400. Майбутні касири відпрацьовують навички у навчальному магазині-майстерні непродовольчих товарів. Навчальна база включає також сучасну омп’ютеризовану касову систему із РРО «Датекс».3

Майстер виробничого навчання РЦПТО ДСЗ, куратор групи Ольга Захарук має чималий досвід підготовки кваліфікованих робітників сфери торгівлі, проте щоразу, навчаючи нових слухачів, захоплюється їх цілеспрямованістю і відповідальністю: «Приємно відзначити найактивніших, хоча повноцінно і активно працювала уся група. Отож, гордість цього випуску касирів – ініціативна і невтомна староста Світлана Нідельська, старанна і врівноважена Ольга Воробей, впевнена і працьовита Олена Йонко, смілива і наполеглива Олена Остапенко, амбітна і рішуча Надія Шевчук» .

Вагомим власним досягненням та важливою перемогою вважає навчання у РЦПТО ДСЗ підприємлива Олександра Брежицька. Слухачка, маючи певний досвід роботи у торгівлі, прагнула здобути професію та офіційне документальне підтвердження професійної освіти. Її приклад вкотре підтверджує: бажання, прагнення безробітного і унікальні можливості навчального закладу – велика сила і реальні перспективи.

IMG 20180710 170612Заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко привітала випускників із завершенням навчання і побажала професійних здобутків і перемог. Вона вручила свідоцтва державного зразка про професійну освіту і зауважила, що двері навчального закладу завжди відчинені для усіх охочих навчатися. Можливо, хтось із випускників досягне вагомих результатів і співпрацюватиме із РЦПТО ДСЗ вже у якості партнера-роботодавця. Щиро віримо у краще і - до зустрічі!

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

3275198
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
2117
2824
4941
3256671
41699
81467
3275198

Ваш IP: 52.23.192.92
На сервері час : 2019-02-19 16:10:37
Счетчик joomla