Випускники презентують перші реальні web-проекти

 

DSC 0079Web-дизайнер – цікава динамічна професія, яка набуває популярності та постійно вдосконалюється. Web-дизайн у сучасному середовищі вже цілком самостійне явище. Його в якості інструменту для роботи використовують при верстці та оформленні графічного дизайну сторінок web-сайтів.

Присутній на підсумковому занятті слухачів Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості за напрямом «Практичний веб-дизайн: проектування, створення та супроводження веб-вузла» представник роботодавця Андрій Тума (Компанія «Splynx»), наголосив: у роботі дизайнера важливо, щоб веб-вузол був повністю адаптований під формати різних популярних екранів перегляду веб-сайтів. Сучасний користувач інтернет-ресурсів прагне максимально зручного, чіткого, зрозумілого та завершеного сайту, адже користуватися ним доводиться за різних умов. Якими є сучасні вимоги замовників сайтів, які особливості контенту треба враховувати та наскільки сайт зручний для відвідувачів – ці та багато інших питань слухачі РЦПТО детально розглянули на завершальному занятті.

Викладач Ігор Яроцький поділився: «Саме реальні замовлення від роботодавців або ж просто знайомих, серйозні прагнення просувати власну справу, здобувати клієнтів змушують не просто слухати викладача, а постійно ініціювати нові й нові пізнання, пробувати сили на тому чи іншому етапі, сміливо експериментувати та не лякатися невдач».

DSC 0083

Безробітні міста Рівного, Рівненського та Здолбунівського районів впродовж 3 місяців на базі навчального відділення РЦПТО ДСЗ (вул. Пирогова,8) вчилися створювати web-сайти, а саме - вивчали технічну розробку, структурування елементів web-сторінки, здійснювали графічне оформлення web-сторінок засобами CSS, додавали динамічності сторінкам кодуванням мовою JavaScript із використанням плагінів і бібліотек jGuery, Bootstrap (фреймворк).

DSC 0072

До послуг майбутніх дизайнерів – сучасна комп’ютерна техніка, професійна друкована література та електронна бібліотека, досвідчені викладачі та відмінна творча атмосфера. Результатами насиченого навчання слухачів впевнено поділилися на підсумковому занятті.

DSC 0071

Тарас Оліфір презентував справжній дослідницький продукт – сайт «Скарби України». Віртуальне полювання за таємничими схованками відкриває унікальні секрети нації.

Дмитро Брюхацький запросив до вишуканого ресторану «Luxury Restaurant». Автор обіцяє «стильний інтер'єр із 30 км канату й отару морських баранців, а в унікальному меню – гастрономічні й авторські страви та вражаючу коктейльну карту».

Юлія Юдкіна (одна з найперспективніших слухачів) пропонує скористатися послугами Салону краси «ESTET». Цікаво, що своє завдання вона виконала у режимі реального замовлення, до того ж, роботодавець – власниця салону вже оцінила функціональність та привабливий дизайн свого сайту.

Ганна Шаєвська захищала проект ідей для розвитку брендів – «LEMON». На першому етапі його втілення автор готова самостійно працювати із першими замовниками, проте вже згодом дизайнер планує залучати партнерів для виконання складніших і об’ємніших завдань.

Чи не найреалістичнішим виявився проект Людмили Кузьміч, адже вона попрацювала над вдосконаленням сайту відомої рівненської компанії «Валеан і К». Сайт «Валеан» - зручний, доступний і простий для клієнтів фірми. Важливий аспект – двомовність (українська/ English).

Раїса Кулаковська, працюючи над першим своїм сайтом – Web-студія «START», створила своєрідний тренувальний майданчик, на якому шукає і вдосконалює прийоми розробок, здобуває дизайнерський досвід. «Згодом створю професійне портфоліо», - запевняє слухачка.

Приємно, що одногрупники вболівають один за одного, підтримують, підбадьорюють та презентують роботодавцю. Це цінний досвід командної роботи та важливі навички партнерських стосунків.

Валентина Романюк свій чималий професійний журналістський доробок відобразила у краєзнавчому проекті «Мала Батьківщина». Слухачка зізнається, що долала чималі труднощі під час навчання, адже ніколи раніше не займалася дизайном. «Місія мого сайту – позитив!» - наголошує пані Валентина.

Юлія Рапацька на своєму сайті закликала усі конфліктуючі сторони домовитися і перестати воювати. «Пантеон примирення» - символічне віртуальне місце, де залагоджуються непорозуміння і войовничі суперечки.

Просвітницький формат має сайт Юлії Кибукевич – «Kidscamp». Це реальне замовлення роботодавця, що постійно вдосконалюється. Наповнений позитивом, атмосферою дитячого світу, цінними спогадами, фотоальбомами, розповідями та цитатами відомих людей, сайт покликаний допомагати роботі організаторів дитячих таборів і гуртків.

Юрист за освітою Тетяна Веретяннікова створила платформу юридичних консультацій. Свідомо обрала цей напрям навчання, адже цікаво та корисно було розробити і втілити проект «Адвокат».

Веб-дизайнери поділилися, що вдячні навчальному закладу за можливість глибше зрозуміти свою роботу, максимально попрактикуватися із досвідченими викладачами.

Андрій Тума професійно оцінював розробки дизайнерів-початківців, давав цінні поради, вказував на помилки, дискутував та підштовхував слухачів до правильних шляхів сучасного дизайну («побільше повітря!») і відстоювання власних позицій. На заняття він прийшов за новими, перспективними, кваліфікованими кадрами для своєї компанії. Про високий рівень підготовки веб-дизайнерів у РЦПТО ДСЗ пан Тума знає достеменно, адже свого часу і сам викладав у цьому навчальному закладі. «У Рівному величезний попит на front-end розробників. Кваліфікована робота завжди високо цінується», - зауважив провідний дизайнер. Він запропонував окремим випускникам спробувати сил у тестовому завданні, яке потрібно буде виконати у професійних інструментах. Найкращий отримає запрошення до співпраці.

Старший майстер РЦПТО ДСЗ Віктор Красовський привітав присутніх із успішним завершенням навчання, суттєвим підвищенням кваліфікації, вдалою презентацією і захистом авторських розробок та під гучні оплески слухачів вручив випускникам посвідчення про професійне навчання.

DSC 0075

DSC 0084

DSC 0108

DSC 0112

DSC 0120

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

3275193
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
2112
2824
4936
3256671
41694
81467
3275193

Ваш IP: 52.23.192.92
На сервері час : 2019-02-19 16:10:29
Счетчик joomla