Для чого навчатися? Щоб рухатися вперед! (ВІДЕО)

DSC 0091Слухачка Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості Валентина Романюк свій чималий професійний журналістський доробок відобразила у краєзнавчому проекті «Мала Батьківщина». Три місяці вона навчалася за напрямом «Практичний веб-дизайн: проектування, створення та супроводження веб-вузла». Слухачка зізнається, що долала чималі труднощі під час навчання, адже ніколи раніше не займалася дизайном. «Місія мого сайту – позитив!» - наголошує пані Валентина. Вона щиро подякувала за новий досвід та поділилася враженнями.

Слухачам на допомогу завжди приходять досвідчені працівники РЦПТО. Так, бібліотекар Антоніна Лисенко постійно ініціює різноманітні зустрічі і презентації на базі інформаційно-бібліотечного ресурсу. Чимала робота ведеться і з наповнення електронної бібліотеки навчального закладу: «Враховуючи ті обставини, що наші слухачі є дорослим населенням і обмежені в часі, щоб залишатися після занять, ми створили зручні умови для використання бібліотечного ресурсу ЦПТО віддалено, залучивши інформаційні технології, а саме Інтернет».

Створена на сайті навчального закладу сторінка «Бібліотечний ресурс» дає змогу відвідувачам скористатися електронним каталогом бібліотеки та працювати із підручниками фонду, який сьогодні нараховує більше 600 найменувань повнотекстових видань. До послуг слухачів - підручники за 25 темами.

Фондом активно користуються майбутні секретарі керівника, діловоди, кондитери, кравці, візажисти, бухгалтери та ті, хто навчається за напрямками ІТ- галузі.

З огляду на інтерес безробітних до навчальної літератури, навчальний заклад активно поповнює даний ресурс. Приємно, що до цього процесу долучаються і самі читачі, пропонуючи власні напрацювання.

 

Головне меню


Реєстрація

Лічильник відвідувачів

3275224
Сьогодні
Вчора
За тиждень
Попередні
За місяць
Попередній
Всі
2143
2824
4967
3256671
41725
81467
3275224

Ваш IP: 52.23.192.92
На сервері час : 2019-02-19 16:11:20
Счетчик joomla