Накази

Мер Костроми відвідав РЦПТО

i214 листопада із навчальним відділенням РЦПТО з підготовки фахівців сфери туризму, готельного господарства та ресторанної справи ознайомився міський голова Костроми Юрій Журін.

У 2011 році міста Рівне та Кострома стали містами-побратимами. Дружні стосунки між нашими містами існували ще за радянських часів, на честь цього у Рівному досі існує вулиця Костромська. Нині зв’язки вирішено відновити. Минулого року Володимир Хомко побував у Костромі, тож Юрій Журін відвідав Рівне із візитом у відповідь. Одним з пунктів його руху став наш заклад.

Екскурсію навчальним відділенням для гостя провели директор обласного центру зайнятості Іван Ткачук, заступник директор ОЦЗ Тетяна Новорок, секретар Рівнеради Андрій Грещук, директор РЦПТО Олександр Калюх. Делегація відвідала кухню-лабораторію із навчальним рестораном, навчальну майстерню «Салон краси» навчальний супермаркет, майстерню з підготовки барменів, кабінет з автоматизації торговельних розрахунків, лінгафонний кабінет, навчальний готель. 

Юрій Журін високо оцінив матеріально-технічну базу закладу, зазначив важливість існування подібних закладів у вирішенні проблеми безробіття, яка є спільною для України і Росії.

Головне меню